Komunikat strony

szklanka z kranówką wypełniona owocami

Dla klienta

Budowa rozpoczęta do 31.03.2020 r.

Jeśli rozpocząłeś budowę przyłącza do 31.03.2020 r. nadzór nad budową przyłącza będzie odbywał się na podstawie zawartej z MPWiK Umowy o pełnienie nadzoru technicznego nad budową przyłącza wodociągowego/kanalizacyjnego oraz przyłączenia do sieci wodociągowej/kanalizacyjnej.

Tym samym na podstawie zawartej z nami Umowy o pełnienie nadzoru nad budową/przebudową przyłącza możesz już zlecić wybranemu wykonawcy budowę/przebudowę przyłącza.

Jeżeli w ciągu ostatnich 14 dni przed 31.03.2020 r. złożyłeś Wniosek o zawarcie umowy o pełnienie nadzoru technicznego nad budową przyłącza wodociągowego oraz przyłączenie do sieci wodociągowej i przygotowanie umowy o zaopatrzenie w wodę lub Wniosek o zawarcie umowy o pełnienie nadzoru technicznego nad budową przyłącza kanalizacyjnego oraz przyłączenie do sieci kanalizacyjnej i przygotowanie umowy o odprowadzanie ścieków i taka umowa nie została jeszcze zawarta, sprawa będzie prowadzona zgodnie z poniższymi zmienionymi wytycznymi. Nie musisz ponownie występować do nas ze Zgłoszeniem zamiaru rozpoczęcia budowy przyłącza wodociągowego lub kanalizacyjnego.

Niezbędne informacje uzyskasz pod nr telefonów: 22 445 7162 (7163, 7176, 7164, 7170).

Nadzór techniczny nad budową/przebudową przyłącza wodociągowego lub kanalizacyjnego pełniony przez naszą Spółkę jest nieodpłatny.

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a