Komunikat strony

szklanka z kranówką wypełniona owocami

Dla klienta

Tłumacz języka migowego on-line

W celu ułatwienia kontaktu z naszą Spółką uruchomiliśmy dla osób głuchych lub słabosłyszących bezpłatną usługę Tłumacza języka migowego on-line. Można z niej skorzystać na dwa sposoby:

 1. podczas wizyty w Dziale Obsługi Klienta przy pl. Starynkiewicza 5 w Warszawie oraz przy ul. Zaruskiego 4 w Warszawie - wystarczy podejść do wolnego stanowiska i zgłosić potrzebę skorzystania z usługi Tłumacza języka migowego on-line. Wówczas pracownik Spółki połączy się z tłumaczem języka migowego w celu kontynuowania rozmowy;
 2. za pośrednictwem naszej strony – wystarczy, przy użyciu  komputera PC lub urządzenia mobilnego z systemem Android wyposażonego w kamerę oraz podłączonego do Internetu, kliknąć w link Połączenie z Tłumaczem języka migowego on-line. Wówczas tłumacz połączy się z pracownikiem naszej Spółki w celu kontynuowania rozmowy. Korzystanie z usługi Tłumacza języka migowego on-line jest możliwe tylko za pośrednictwem przeglądarek internetowych: Firefox i Chrome.

W obu przypadkach tłumacz pośredniczy w rozmowie, która odbywa się w czasie rzeczywistym, między osobą głuchą lub słabosłyszącą a pracownikiem naszej Spółki.

Usługa Tłumacza języka migowego on-line dostępna w godzinach:

 1. Dział Obsługi Klienta, pl. Starynkiewicza 5 w Warszawie:
  Poniedziałek: 8.00 – 17.00
  Wtorek – piątek: 8.00 – 16.00
   
 2. Dział Obsługi Klienta, ul. Zaruskiego 4 w Warszawie:
  Poniedziałek - piątek: 8.00 – 16.00

 

Film instruktażowy o usłudze Tłumacza języka migowego on-line.

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a