Komunikat strony

szklanka z kranówką wypełniona owocami

Dla klienta

Dział Obsługi Klienta i Kasy

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie Spółka Akcyjna

Uprzejmie informujemy, iż z uwagi na drastyczny wzrost zachorowań na COVID-19 oraz wprowadzone przez Rząd nowe obostrzenia od dnia 29.03.2021 r. Dział Obsługi Klienta przy ul. Zaruskiego 4 w Warszawie do odwołania będzie ponownie nieczynny. Jednocześnie informujemy, iż Dział Obsługi Klienta zlokalizowany na pl. Starynkiewicza 5 w Warszawie również pozostaje nieczynny.

Zapraszamy do kontaktu:

  • telefonicznie: nr infolinii 22 445 50 00 (poniedziałek-piątek 7:00 – 15:00);
  • listownie/za pośrednictwem kuriera na jeden z adresów MPWiK w m.st. Warszawie S.A.: pl. Starynkiewicza 5, 02-015 Warszawa lub ul. Zaruskiego 4, 00-468 Warszawa;
  • poprzez pocztę elektroniczną - adres e-mail: dok@mpwik.com.pl;
  • poprzez pocztę elektroniczną - adres e-mail: odczyty.wodomierzy@mpwik.com.pl - tylko odczyty wodomierzy;
  • poprzez Internetowe Biuro Obsługi Klienta (e-BOK);
  • poprzez fax: 22 445 50 05

Jeśli masz zawartą umowę z MPWiK w m.st. w Warszawie S.A., w celu przyspieszenia procesu identyfikacji podaj Numer Odbiorcy Usług w przesyłanej korespondencji (elektronicznej oraz pisemnej). Numer Odbiorcy Usług to 6 pierwszych cyfr Numeru Faktury.
 

Jednocześnie informujemy, że na chwilę obecną nie ulega zmianie system prowadzenia odczytów wodomierzy, tj. pracownicy Spółki odczytują wodomierze główne zamontowane zarówno w studniach wodomierzowych, jak i w piwnicach i innych pomieszczeniach co wymaga wejścia pracowników do budynków. Zapewniamy jednakże, iż pracownicy dokonujący odczytów wyposażeni zostali w maseczki ochronne oraz środki do dezynfekcji rąk. Prosimy o  przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas udostępniania wodomierzy do odczytu pracownikom Spółki, zachowanie wymaganego dystansu oraz obowiązkowe poinformowanie pracownika w przypadku przebywania na izolacji lub na kwarantannie.


Informacja w zakresie ochrony danych osobowych przetwarzanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

Formularz kontaktowy

Dane formularzaTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a