Komunikat strony

szklanka z kranówką wypełniona owocami

Struktura organizacyjna

  • Pion Ścieków - Dyrektor - Wojciech Fronczak
  • Pion Ścieków - p.o. Zastępcy Dyrektora - Mirosław Sobieraj
  • Pion Ścieków - p.o. Zastępcy Dyrektora - Ireneusz Majszczyk
  • Pion Wody - Dyrektor - Rafał Chiniewicz
  • Pion Wody - p.o. Zastępcy Dyrektora - Anna Olejnik
  • Pion Wody - p.o. Zastępcy Dyrektora - Sławomir Stanisławski
  • Pion Finansowy - Dyrektor, Główny Księgowy - Janina Garucka
  • Pion Finansowy - Zastępca Dyrektora - Dariusz Zadrożny
  • Pion Planowania i Nadzoru - Dyrektor - Justyna Prokopiuk
  • Pion Planowania i Nadzoru - Zastępca Dyrektora - Wiesława Tarkowska
  • Pion Planowania i Nadzoru - p.o. Zastępcy Dyrektora - Paweł Dunicz
  • Pion Organizacyjny - p.o. Dyrektora - Witold Roman
  • Pion Organizacyjny - Zastępca Dyrektora - Wojciech Duch
  • Pion Spraw Pracowniczych - Dyrektor - Grażyna Rypeść
  • Pion Spraw Pracowniczych - Zastępca Dyrektora - Ewa Zalewska
  • Pion Spraw Pracowniczych - Zastępca Dyrektora - Katarzyna Fischbach
  • Pion Rozwoju - Dyrektor - Arkadiusz Małecki
  • Pion Rozwoju - Zastępca Dyrektora - Aneta Siedlec
  • Pion Rozwoju - p.o. Zastępcy Dyrektora - Jarosław Robak
  • Pion Rozwoju - Zastępca Dyrektora - Artur Chrostowski
  • Pion Jednostki Realizującej Projekt - Dyrektor - Maciej Paszkiewicz
  • Pion Jednostki Realizującej Projekt - Zastępca Dyrektora - Maciej Płoński
  • Pion Sprzedaży - Dyrektor - Dorota Król
  • Pion Sprzedaży - Zastępca Dyrektora - Hanna Kuta
  • Pion Sprzedaży - p.o. Zastępcy Dyrektora - Tomasz Ciorgoń 
  • Pion Wsparcia - p.o. Dyrektora - Dariusz Podmanicki
  • Pion Wsparcia - p.o. Zastępcy Dyrektora - Andrzej Dyda 
  • Pion Wsparcia - p.o. Zastępcy Dyrektora - Tomasz Śmietanka 
  • Pion Zamówień Publicznych - Dyrektor - Marzena Krasowska
  • Pion Zamówień Publicznych - p.o. Zastępcy Dyrektora - Paweł Węglarski
  • Pełnomocnik ds. realizacji Projektu - Dariusz Dąbrowsk
  • Biuro Kontroli i Audytu - Kierownik - Kazimierz Beca
  • Biuro Kontroli i Audytu - p.o. Zastępcy Kierownika - Tomasz Podolski
  • Biuro Ochrony Środowiska - Kierownik - Agata Tomaszczuk
  • Biuro Prawno-Majątkowe - Kierownik - Barbara Boniecka
  • Biuro Prawno-Majątkowe - Zastępca Kierownika - Małgorzata Denst
  • Biuro Bezpieczeństwa i Ochrony - Kierownik - Aleksandra Gryguć
  • Biuro Bezpieczeństwa i Ochrony - Zastępca Kierownika - Grzegorz Styczyński
  • Biuro Informatyki i Telekomunikacji - Kierownik - Sławomir Wasilewski
  • Biuro Informatyki i Telekomunikacji - Zastępca Kierownika - Jarosław Kowalik
  • Biuro Zgodności - p.o. Kierownika - Alicja Masalska
  • Biuro Badań i Nowych Technologii - Bartosz Zaborski
  • Dział BHP - Kierownik - Tadeusz Karaszkiewicz
  • Dział BHP - Zastępca Kierownika - Małgorzata Grylak
  • e-mail   Rzecznik Prasowy - Marek Smółka 
  • e-mail   Zastępca Rzecznika Prasowego - Marta Pytkowska

Zakłady

  • Zakład Centralny - Kierownik - Ryszard Pepłoński
  • Zakład Północny - Kierownik - Andrzej Kołodziejczyk
  • Zakład Sieci Wodociągowej - p.o. Kierownika - Jacek Dzik
  • Zakład "Czajka" - Kierownik - Jarosław Sudoł
  • Zakład "Południe" - p.o. Kierownika - Aleksandra Cyganecka - Wilkoszewska
  • Zakład "Dębe" - p.o. Kierownika - Zbigniew Michalik
  • Zakład Sieci Kanalizacyjnej - p.o. Kierownika - Anna Hendzel
  • Zakład Pruszków - p.o. Kierownika - Paweł Pokwap
  • Zakład Sprzętu i Transportu - p.o. Kierownika - Monika Dżaman
  • Zakład Laboratoriów - p.o. Kierownika - Izabela Łukaszuk-Dziuba
Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a