Komunikat strony

szklanka z kranówką wypełniona owocami
19.06.2020

Komunikat ws. dni otwartych

Szanowni Państwo,

w związku z panującą sytuacją epidemiczną w kraju i na świecie informujemy, że tegoroczna edycja wakacyjnych dni otwartych Stacji Filtrów nie odbędzie się.

Jesteśmy świadomi fenomenu zabytkowego kompleksu Stacji Filtrów i każdego roku z entuzjazmem śledzimy informacje o ogromnym zainteresowaniu związanym ze zwiedzeniem obiektu. Jest nam tym bardziej przykro, ponieważ możliwość wprowadzenia Państwa w zagadnienia związane z historią tego miejsca, ale również z historią zaopatrzenia w wodę Warszawy, okazja do zaprezentowania Państwu obecnie stosowanej technologii, ale przede wszystkim zaproszenie Państwa do zwiedzania unikalnego zabytku, zawsze sprawia nam satysfakcję i przyjemność.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość.

O wszelkich aktywnościach związanych z możliwością zwiedzania Stacji Filtrów będziemy Państwa na bieżąco informować.

Tymczasem zapraszamy do śledzenia naszych działań edukacyjnych na profilu Spółki pn. WodaDlaWarszawy na Facebook’u, Instagramie oraz YouTube. Specjalnie dla Państwa będziemy także organizować w najbliższym czasie wirtualne zwiedzanie naszych obiektów szczegóły znajdziecie Państwo na naszych kanałach w mediach społecznościowych oraz na stronie www.mpwik.com.pl

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a