Komunikat strony

szklanka z kranówką wypełniona owocami
11.05.2020

Komunikat dla mieszkańców

Informujemy o kolejnych uzgodnieniach i decyzjach, które podejmujemy odpowiadając na dynamicznie zmieniającą się sytuację w naszym mieście, w kraju i na świecie. Naszą codzienną służbą zapewniamy dostawy wody dla warszawianek i warszawiaków, co jest szczególnie ważne w związku z epidemią koronawirusa, która spowodowała konieczność przebywania większości z nas w miejscu zamieszkania. W związku ze stopniowym znoszeniem ograniczeń, jako Spółka odpowiedzialna społecznie, chcemy wspierać przedsiębiorców, z którymi mamy zawarte umowy na prace remontowe, modernizacyjne i inwestycyjne. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, zrozumienie wzajemnych potrzeb uznajemy za wspólną wartość.

Część prac, które wykonują firmy na nasze zlecenie, wiąże się z potrzebą krótkotrwałych wyłączeń wody. Bez takich wyłączeń, wykonawcy nie zakończą swoich zadań, co wiąże się z dużymi opóźnieniami w realizacji inwestycji. Grozi to kłopotami finansowymi wielu podmiotów i zagraża utrzymaniu miejsc pracy.

Pamiętając jednak, że w dobie walki z koronawirusem dostawy wody dla mieszkańców są kluczowe, informujemy, że wyłączenia będą następowały jedynie w godzinach nocnych, tj. miedzy godziną 23.00 a 5.00 oraz w porze dziennej między godziną 9.00 a 15.00, aby były one jak najmniej uciążliwe. Każdorazowo będziemy uprzedzać mieszkańców co najmniej 72 godziny przed planowanym terminem wyłączenia.

Prosimy Państwa o wyrozumiałość i cierpliwość – wspierając się wzajemnie, zyskujemy wszyscy.

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a