Komunikat strony

szklanka z kranówką wypełniona owocami

Proces rekrutacji w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. przebiega w następujących etapach:

I etap – publikacja ogłoszenia o pracę

Rekrutacja rozpoczyna się publikacją ogłoszenia o pracę, zwierającego główne zadania na danym stanowisku oraz wymagania i oczekiwania wobec kandydatów.

II etap – gromadzenie i selekcja aplikacji

Dokonywana jest selekcja dokumentów aplikacyjnych nadesłanych przez Kandydatów na daną ofertę pracy. Wybierane są aplikacje najbardziej spełniające kryteria i wymagania na oferowanym stanowisku.

III etap – spotkania rekrutacyjne

Wybrani Kandydaci zapraszani są na rozmowy rekrutacyjne, które w zależności od potrzeb mogą być poprzedzone: testem z wiedzy merytorycznej, testem z poziomu znajomości języka obcego, przygotowaniem i przedstawieniem prezentacji itp.

IV etap – wybór Kandydata

Po podsumowaniu przeprowadzonego procesu rekrutacyjnego wybierany jest Kandydat do pracy. Dbamy o to, aby wszyscy Kandydaci, którzy wzięli udział w II etapie rekrutacji otrzymali informację zwrotną o wyniku procesu rekrutacyjnego.

DODATKOWE INFORMACJE

Mile widziani kandydaci z orzeczeniem o niepełnosprawności. Jeżeli potrzebujesz racjonalnych usprawnień na etapie rekrutacji, napisz nam o tym, na etapie przesyłania CV. W razie potrzeby zapewniamy pomoc asystenta, pętlę indukcyjną, tłumacza języka migowego.

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a