Komunikat strony

Nie widzisz swojego pytania?

(max. rozmiar pliku: 3MB)
CAPTCHA Image

Jakie jest ciśnienie wody dostarczanej przez MPWiK?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami* i na podstawie zawartej umowy, MPWiK ma obowiązek dostarczyć wodę o odpowiednim ciśnieniu tj. nie niższym niż 0,25 MPa, mierzonym na sieciach i przyłączach wodociągowych znajdujących się w eksploatacji Spółki. 

*§ 7 pkt 1 uchwały Nr XXXVII/1130/2008 Rady miasta stołecznego Warszawy z dnia 10 lipca 2008 roku w sprawie uchwalenia regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie m. st. Warszawy, gmin: Michałowice, Nieporęt, Raszyn, Serock, Wieliszew oraz miast Piastów i Pruszków (Dz. Urz. Woj. Maz. Nr 141, poz. 4984).

powrót do bazy pytań
Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a