Komunikat strony

15.02.2019

Źródełka MPWiK w Centrum Nauki Kopernik

Już teraz, odwiedzając Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, można ugasić pragnienie, pijąc smaczną i czystą warszawską kranówkę ze źródełka.

Gdzie w CNK można napić się warszawskiej kranówki?

Centrum Nauki Kopernik to kolejny obiekt, gdzie mieszkańcy stolicy oraz turyści  mogą skorzystać ze źródełek zasilanych wodą z warszawskich wodociągów. Pięć poidełek, które muzeum podarowały Wodociągi Warszawskie, stanęło: w holu głównym, przy Planetarium, obok Centrum Konferencyjnego, Wystawy Bzzz oraz Teatru Wysokich Napięć.

Urządzenia zostały zamontowane w ramach, realizowanego przez naszą Spółkę we współpracy z Urzędem m.st. Warszawy, programu propagowania zdrowego i ekologicznego trybu życia.

Szkoły, urzędy, Pałac Młodzieży

Nasze źródełka - łącznie na terenie całej Warszawy jest ich już ok. 260 - można także spotkać w 204 miejskich szkołach oraz wielu budynkach użyteczności publicznej, m.in. Pałacu Młodzieży oraz Urzędach Dzielnic Bemowo i Targówek.

Więcej informacji o projekcie montażu źródełek z warszawską kranówką jest dostępnych na stronie internetowej: www.mpwik.com.pl w zakładce: Źródełka.

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a