Komunikat strony

szklanka z kranówką wypełniona owocami
25.11.2010

Zapraszamy pracowników firm wodociągowo-kanalizacyjnych do Warszawy na XXI Spartakiadę im. Tadeusza Jakubowskiego

Ogólnopolska Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji im. Tadeusza Jakubowskiego to cykliczne wydarzenie organizowane przy współpracy z Izbą Gospodarczą Wodociągi Polskie w różnych miejscach Polski. Przyszłoroczna spartakiada odbędzie się w Warszawie.

To wielki zaszczyt dla MPWiK S.A., ale i ogromne wyzwanie organizacyjne. Tym bardziej, że będzie to jednocześnie dla Wodociągów Warszawskich rok jubileuszowy, w którym świętować będziemy 125-lecie powstania firmy.

Spartakiada to wydarzenie, które gromadzi co roku ok. 1,7 tys.zawodników z kilkudziesięciu miast z całej Polski. Sportowcy rywalizują ze sobą w ok. 20 dyscyplinach takich jak: piłka nożna, piłka siatkowa, bieg przełajowy, pływanie, bieg na 100 metrów, skok w dal, sztafeta mieszana, kręgle, wędkarstwo, tenis stołowy, tenis ziemny, przeciąganie liny oraz sztafeta pracownicza.

Udział w spartakiadzie zapewnia wszystkim zawodnikom doskonałą zabawę i wielką satysfakcję. Już teraz gorąco zachęcamy do udziału w imprezie. Formularz zgłoszeniowy dla firm wodociągowych zamieścimy w drugiej połowie stycznia.

UWAGA: ilość miejsc ograniczona. Liczba uczestników Spartakiady nie może przekroczyć 2 000 osób.

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a