Komunikat strony

22.01.2021

Wodociągi Warszawskie przekażą wejściówki na zwiedzanie kanału na licytacje WOŚP!

31 stycznia 2021 r. po raz 29. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Nasza Spółka po raz kolejny wesprze tę inicjatywę przekazując na licytacje: vouchery na wycieczki i zestawy upominków.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawa S.A. po raz kolejny łączy siły z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w słusznej sprawie! Na naszych aukcjach znajdziecie możliwość licytacji voucherów na zwiedzanie obiektów Spółki, zestawów filiżanek z logo warszawska kranówka czy upominków firmowych.  „To tradycja, która otwiera nasze serca i angażuje wiele osób, w tym wszystkich pracowników Spółki. Każdy może wesprzeć działania WOŚP” – mówi Marek Smółka, rzecznik prasowy spółki. 

W tym roku na aukcjach MPWiK na rzecz WOŚP (TUTAJ) znajdziemy:

  • 10 dwuosobowych voucherów na zwiedzenie zabytkowego kanału
  • 10 zestawów filiżanek z logo warszawska kranówka
  • 10 zestawów upominków firmowych
  • 10 zestawów składających się z dzbanka i szklanek na warszawską kranówkę

„Jako spółka jesteśmy dumni, że dzięki zaangażowaniu licytujących możemy co roku przekazywać na rzecz Fundacji środki wspomagające ich cele” – dodaje Marek Smółka. 

W tym roku w ramach 29. Finału WOŚP zbierane są środki na wsparcie dziecięcych oddziałów laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy.

MPWiK od lat aktywnie angażuje się w szereg akcji charytatywnych. Spółka współpracuje z organizacjami społecznymi, przeprowadza zbiórki, realizuje darowizny rzeczowe oraz finansowe, m.in. w ramach akcji Niebieski Mikołaj.

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a