Komunikat strony

04.12.2018

Wodociągi Warszawskie na świąteczny nastrój

Niebieski Mikołaj, choinki z odblaskami, warszawska kranówka na otwarciu Warszawskiej iluminacji to atrakcje, które wprowadziły na ulicach miasta świąteczny nastrój.

Gorąca herbata podczas inauguracji iluminacji

Wodociągi Warszawskie włączyły się w otwarcie Warszawskiej iluminacji. Od soboty, 8 grudnia, Trakt Królewski rozbłysł świątecznymi ozdobami, tak jak wiele pozostałych stołecznych ulic.

W tym roku dla zmarzniętych spacerowiczów przygotowaliśmy gorącą herbatą, którą częstowaliśmy na naszych czterech stoiskach w sobotę, 8 grudnia br. w godzinach 15:00 – 20:00:

- na Podzamczu w pobliżu restauracji Fontanna,

- przy kościele Wizytek na Krakowskim Przedmieściu (w rejonie pomnika kardynała Wyszyńskiego),

- przy Bibliotece Rolniczej (w pobliżu kościoła św. Anny),

- obok pomnika Mikołaja Kopernika.

Jak co roku, świąteczna iluminacja rozbłysła również na wieży ciśnień znajdującej się na terenie Stacji Filtrów. Dodatkowo, oświetliliśmy również Grubą Kaśkę i budynek przy pl. Starynkiewicza 5. 

Świeć odblaskiem

W ramach akcji „Świeć blaskiem z odblaskiem”, 6 grudnia, w naszych Działach Obsługi Klienta przy ul. Zaruskiego 4 oraz pl. Starynkiewicza 5, stanęły choinki przybrane w odblaski sygnowane logo naszej Spółki. Odblaski można było zdjąć z drzewka i zabrać ze sobą. 

Celem akcji „Świeć blaskiem z odblaskiem” jest zmniejszanie liczby wypadków z udziałem pieszych, słabo widocznych o zmierzchu uczestników ruchu drogowego.

Niebieski Mikołaj

Nasz wodociągowy Niebieski Mikołaj wyruszył na ulice miasta ze słodkim poczęstunkiem –  można go było spotkać w czwartek, 6 grudnia:

- w godz. 7:00-11:00 - w okolicach Metra Centrum w przejściu podziemnym Rotundą,

- w godz. 14:00-18:00 - w rejonie pl. Bankowego.

 

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a