Komunikat strony

szklanka z kranówką wypełniona owocami
30.05.2023

Wodociągi Warszawskie na bydgoskich Targach WOD-KAN

XXIX Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2023 w Bydgoszczy to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami zarówno z Polski, jak i z zagranicy oraz możliwość wyjątkowych branżowych spotkań. Imprezie towarzyszą konferencje organizowane przez wystawców, Strefa Nowych Technologii oraz konkursy, które wyłaniają najlepsze produkty i rozwiązania. Podczas wydarzenia nie może zabraknąć jednego z największych przedsiębiorstw wod.-kan. w Polsce – Wodociągów Warszawskich.

Rzut graficzny budynku Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego. Napis na grafice: Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN, Bydgoszcz 30.05-1.06.2023.

Dzięki wieloletniej tradycji targi WOD-KAN są profesjonalną platformą dla specjalistów, pozwalającą na zapoznanie się z najnowszymi technologiami branży wodociągowo-kanalizacyjnej i ochrony środowiska. Dla producentów i dystrybutorów trzy dni wystawy to wspaniała okazja do wzmocnienia swojej pozycji na rynku, podzielenia się wiedzą na temat ciekawostek z branży i przedstawienia oferty największej grupie klientów.

Każde Targi WOD-KAN odwiedzają setki zwiedzających – specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych. Wśród wystawców nie zabraknie Wodociągów Warszawskich. Wraz z naszymi ekspertami czekamy w stoisku 112. Organizatorem imprezy jest Izba Gospodarcza "Wodociągi Polskie”.

Więcej informacji na stronie internetowej XXIX Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2023 w Bydgoszczy.  

 

 

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a