Komunikat strony

21.11.2017

Włączyliśmy się w 29. Bieg Niepodległości

Wszyscy uczestnicy imprezy mogli ugasić pragnienie warszawską kranówką, natomiast zawodnicy startujący na wózkach otrzymali od naszej Spółki upominki. 

Impreza została zorganizowana dla uczczenia 99. Rocznicy Odzyskania Niepodległości i była jednym z największych biegów ulicznych w Warszawie – w tym roku zarejestrowało się blisko 18 tysięcy uczestników. Pamiętając o tym jak ważne jest prawidłowe nawodnienie organizmu w trakcie wysiłku fizycznego, na trasie ustawione były trzy beczkowozy z warszawską kranówką– jeden na starcie, a dwa kolejne w połowie trasy.

Nasza Spółka przygotowała też nagrody dla uczestników imprezy poruszających na wózkach. Pakiety zawierały m.in. dzbanek na warszawską kranówkę i album fotograficzny o historii stołecznych wodociągów.

Jak co roku nie zabrakło też biegaczy z naszej firmy. Z dystansem 10 kilometrów zmierzyło się 20 pracowników wodociągów warszawskich.

Tradycyjnie, aby na sportowo uczcić Święto Niepodległości, zawodnicy założyli białe i czerwone koszulki, dzięki temu ustawiając się na starcie w dwóch kolumnach stworzyli najdłuższą flagę narodową.

 

 

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a