Komunikat strony

10.01.2018

Po raz drugi przyznamy nagrodę „Woda bez barier”

Przed nami XVIII Plebiscyt na Najlepszych Sportowców Warszawy 2017. Poznaliśmy nominacje do nagród w sześciu kategoriach. Specjalne wyróżnienie - „Woda bez barier” przyzna nasza Spółka.

Mamy bardzo wielu mistrzów, którzy osiągnęli w ubiegłym roku dobre rezultaty na świecie, oraz znakomitych sportowców z niepełnosprawnością – powiedziała w trakcie konferencji prasowej poświęconej wydarzeniu Hanna Gronkiewicz Waltz, Prezydent m.st. Warszawy.

Jedną z nagród specjalnych w Plebiscycie przyzna nasza Spółka. Wyróżnienie pn. „Woda bez barier” nawiązuje do sportowej rywalizacji i ducha fair play, ponieważ właśnie te wartości łączą wszystkich sportowców, zarówno startujących w konkurencjach dla zawodników pełnosprawnych, jak i tych biorących udział w turniejach dla osób z ograniczeniami. 

Nagroda zostanie przyznana po raz drugi. W zeszłym roku jej laureatami byli pięcioboistka Oktawia Nowacka i pływak Wojciech Makowski. Tegoroczne wyróżnienia zostaną wręczone podczas Balu Mistrzów Sportu Warszawy, który odbędzie się 2 lutego br. w hali „Arena Ursynów”.

W ramach Plebiscytu przyznane będą nagrody w sześciu kategoriach:

  • Najlepszy Sportowiec Roku,
  • Najlepszy Sportowiec Niepełnosprawny Roku,
  • Trener Roku,
  • Sportowa Osobowość Roku,
  • Sportowa Impreza Roku,
  • Najpopularniejszy Sportowiec Roku.

O wyborze laureatów tradycyjnie zdecyduje Kapituła Plebiscytu, w której skład weszli wybitni polscy sportowcy z Ireną Szewińską na czele. Zwycięzcy w kategoriach Najpopularniejszy Sportowiec Roku oraz Sportowa Impreza Roku zostaną wybrani w głosowaniu internautów, które trwa od 10 stycznia – 23 stycznia br.

Zapraszamy do głosowania.

http://www.um.warszawa.pl/plebiscyt/

 

 

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a