Komunikat strony

szklanka z kranówką wypełniona owocami
14.05.2021

Obniżone ciśnienie lub przerwa w dostawach wody i utrudnienia w ruchu w rejonie Arkuszowej

[AKTUALIZACJA]

Dzięki staraniom naszych pracowników i dostępności terenu, wodę dla mieszkańców udało się doprowadzić alternatywnym przewodem, co pozwoliło nie wstrzymywać dostaw w trakcie prowadzonych prac.Podobnie woda będzie doprowadzania do budynków podczas kontynuacji prac w dniach 22-23.05.2021 r.

W związku z koniecznością naprawy uszkodzonej magistrali wodociągowej w ul. Arkuszowej 15 maja 2021 r. (sobota) między godziną 7:00 a 9:00 rozpoczniemy prace, które będą się wiązały z obniżeniem ciśnienia lub przerwą w dostawach wody w budynkach przy ulicy Arkuszowej 65 i 67, ulicy Jowisza oraz ulicy Andromedy. Przepraszamy Państwa za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość. Dołożymy wszelkich starań, aby prace zostały zakończone w możliwie najkrótszym czasie, o czym będziemy Państwa na bieżąco informować za pośrednictwem strony www.mpwik.com.pl oraz profilu społecznościowego Spółki (Facebook.com/MPWiK Warszawa).

Na czas naprawy uszkodzonej magistrali zostaną podstawione beczkowozy w poniższych lokalizacjach:

  • ul. Arkuszowa 67
  • ul. Andromedy 15

Nasi pracownicy, jeśli dostępność terenu na to pozwoli, podejmą się uruchomienia dodatkowego zasilania w wodę od strony ulicy Olszynowej, co pozwoliłoby dostarczać wodę do powyższych nieruchomości pod obniżonym ciśnieniem.

Wstępnie szacujemy, że prace związane z usuwaniem awarii powinny się zakończyć w godzinach wieczornych. Podkreślamy, że jest to termin szacowany i może ulec wydłużeniu lub skróceniu.

Jednocześnie informujemy, że jezdnia w ulicy Arkuszowej w kierunku ulicy Estrady zostanie zwężona na czas prowadzonych prac. W związku z tym w ulicy Arkuszowej na wysokości numeru 38 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym, które planowo potrwają do godzin porannych w niedzielę 16.05.2021 r.

Jeszcze raz przepraszamy Państwa za niedogodności związane z brakiem wody i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby ograniczyć czas wyłączenia do niezbędnego minimum.

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a