Komunikat strony

27.05.2019

Mobilny punkt informacyjny MPWiK podczas Święta Osiedla Las

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy,

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. wraz z Urzędem Dzielnicy Wawer zaprosiły mieszkańców na konsultacje dotyczące możliwości podłączenia posesji do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej MPWiK. Spotkanie z pracownikami MPWiK odbyło się w niedzielę, 26 maja, podczas Święta Osiedla Las.

W punkcie informacyjnym MPWiK można było porozmawiać o poszczególnych etapach budowy przyłącza wodociągowego i kanalizacyjnego oraz dowiedzieć się, jakie dokumenty należy złożyć. Pracownicy MPWiK pomagali również w wypełnieniu druków niezbędnych do procesu podłączania budynków do miejskiej sieci wod-kan.

Dla kogo są konsultacje?

Konsultacje są organizowane dla wszystkich mieszkańców Wawra zainteresowanych podłączeniem swoich posesji do sieci MPWiK, a w szczególności z Osiedla Las. O kolejny terminach spotkań będziemy Państwa informować za pośrednictwem naszej strony internetowej www.mpwik.com.pl, profilu społecznościowego Spółki Facebook.com/wodadlawarszawy oraz serwisów Urzędu Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy.

 

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a