Komunikat strony

01.07.2019

Konkurs dla uczestników 29. Biegu Powstania Warszawskiego – zejście do przelewu burzowego

Uczestnicy 29. Biegu Powstania Warszawskiego będą mieli szansę wziąć udział w niecodziennej lekcji historii. Z inicjatywy Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. zorganizuje zejście do kanału burzowego w ul. Karowej.

Zwiedzający będą mogli zobaczyć fragment podziemnego labiryntu, który służył Powstańcom jako droga łączności, ewakuacji i do przeprowadzania akcji bojowych. Spacer pod opieką naszych pracowników będzie nie tylko upamiętnieniem 75. rocznicy Powstania Warszawskiego, ale i możliwością zwiedzania niedostępnych na co dzień miejsc oraz okazją do wspomnienia wielu pracowników warszawskich wodociągów i kanalizacji, którzy kanałami przeprowadzali uczestników walk i ludność cywilną.

Jak można wziąć udział w wydarzeniu?

Osoby, które chciałyby wraz z osobą towarzyszącą zejść do kanału i przejść fragment trasy powstańczej, proszone są o przesłanie w jednym ze wskazanych przez organizatora terminów odpowiedzi na pytanie konkursowe: „Dlaczego start w Biegu Powstania lub w Biegu PAST-y jest dla Ciebie ważny?”. Do rozdysponowania jest 30 voucherów, a odpowiedzi można wysyłać na adres mailowy: imprezy@aktywnawarszawa.waw.pl podając w tytule wiadomości: „Zwiedzanie kanałów”. Odpowiedź można wysłać tylko 1 raz.

Vouchery zostaną rozdysponowane w następujący sposób:

  • spośród odpowiedzi nadesłanych w terminie od 1 lipca do 5 lipca organizator wybierze 6 osób, które otrzymają podwójne zaproszenia na zejście do kanałów. Osoby te zostaną wybrane 8 lipca i w ten dzień otrzymają od organizatora wiadomość na swój adres e-mail;
  • spośród odpowiedzi nadesłanych w terminie od 8 lipca do 12 lipca organizator wybierze 6 osób, które otrzymają podwójne zaproszenie na zejście do kanałów. Osoby zostaną wybrane 15 lipca i w ten dzień otrzymają od organizatora wiadomość na swój adres e-mail;
  • spośród odpowiedzi nadesłanych w terminie od 15 lipca do 19 lipca organizator wybierze 6 osób, które otrzymają podwójne zaproszenie na zejście do kanałów. Osoby zostaną wybrane 22 lipca i w ten dzień otrzymają od organizatora wiadomość na swój adres e-mail;
  • spośród odpowiedzi nadesłanych w terminie od 22 lipca do 26 lipca organizator wybierze 6 osób, które otrzymają podwójne zaproszenie na zejście do kanałów. Osoby zostaną wybrane 29 lipca i w ten dzień otrzymają od organizatora wiadomość na swój adres e-mail;
  • spośród odpowiedzi nadesłanych w terminie od 29 lipca do 2 sierpnia organizator wybierze 6 osób, które otrzymają podwójne zaproszenie na zejście do kanałów. Osoby zostaną wybrane 5 sierpnia i w ten dzień otrzymają od organizatora wiadomość na swój adres e-mail.

Warunkiem udziału w konkursie jest zarejestrowanie się oraz opłacenie swojego udziału w 29. Bieg Powstania Warszawskiego.

Więcej informacji o akcji na:

aktywnawarszawa.pl

https://www.facebook.com/AKTYWNAWARSZAWA

WAŻNE:

Zwiedzanie odbędzie się jedynie w przypadku bezdeszczowej pogody. Jeśli będzie padało, spacer zostanie przesunięty na kolejny pogodny weekend.

 

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a