Komunikat strony

13.08.2019

Bądź z nami on-line! Uruchomiliśmy nowy system e-BOK

Oszczędność czasu, dostęp do faktur z dowolnego miejsca, wygoda oraz ekologia – takie korzyści niesie ze sobą nowy, uruchomiony w połowie lipca br., system e-BOK.

W ramach modernizacji portalu, wdrożono nowe usługi, dzięki którym nasi Klienci mogą jeszcze szybciej niż dotychczas, korzystając z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, sprawdzić m.in. swoje faktury czy podać stan wodomierza. 

Rejestracja w kwadrans

Przypomnijmy tylko, że portal e-BOK powstał z myślą o Klientach naszego przedsiębiorstwa, którzy mają podpisaną umowę na dostarczania wody lub/i odbiór ścieków. Zgodnie z danymi z końca 2018 r. jest to ponad 90 tys. podmiotów. Aby założyć konto w e-BOK wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny na stronie portalu, podając numer dowolnej faktury, kwotę do zapłaty, adres e-mail oraz hasło (zgodnie z wymogami), a następnie potwierdzić rejestrację poprzez kliknięcie w link aktywacyjny. Kolejnym krokiem będzie zalogowanie się do systemu, podając kod płatnika z faktury (numer użytkownika) oraz hasło. W ciągu 15 minut od pierwszego zalogowania, zostaną zaktualizowane wszystkie dane klienta, o czym zostanie on poinformowany w oddzielnym mailu. 

e-Faktura, czyli ekologia i oszczędność czasu

Jedną z istotnych zalet serwisu jest dostęp do faktur. Zachęcamy wszystkich Klientów do wyrażania zgody na przesyłanie faktur drogą elektroniczną. Ta prosta dyspozycja to same zalety. Elektroniczna faktura trafia do Klienta już w momencie wystawienia, a płatność można uregulować on-line (płatności można dokonać także w  kasach przy pl. Starynkiewicza 5 lub przy ul. Zaruskiego 4 – przyp. red.). Co najważniejsze, wszystko odbywa się zdalnie. Rozwiązanie to jest bezpieczne, a ponadto ekologiczne. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów, uprościliśmy także sam system otrzymania powiadomień. Obecnie wraz z mailem informującym o wystawieniu nowej faktury, Klient otrzymuje również dokument. 

 

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a