Komunikat strony

27.02.2019

Zapisy na semestr letni zajęć edukacyjnych - brak wolnych miejsc

22 stycznia (wtorek) o godz. 10:00 uruchomiliśmy internetowe zapisy na zajęcia Programu Edukacji Ekologicznej „Z Wisły do Wisły – podróże z Kropelkiem” organizowane w semestrze letnim. Limit miejsc na warsztaty do naszych zakładów został już wyczerpany. 

Do wzięcia udziału w warsztatach zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z aglomeracji warszawskiej. Zapisy były prowadzone wyłącznie za pośrednictwem formularza elektronicznego.

Podobnie jak w latach ubiegłych zajęcia będą odbywały się w dwóch lokalizacjach:

  • na terenie Stacji Uzdatniania Wody „Filtry”  - UWAGA BRAK WOLNYCH TERMINÓW -  LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY

przy ul. Koszykowej 81 w środy i czwartki o godz. 9:00 i 11:00 organizujemy warsztaty poświęcone procesom uzdatniania wody;

W spotkaniach edukacyjnych dotyczących procesów uzdatniania wody mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

  • w Zakładzie „Czajka” - UWAGA BRAK WOLNYCH TERMINÓW -  LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY

(ul. Czajki 4/6, Warszawa Białołęka), w środy o godz. 10: 00 odbywają się lekcje o oczyszczaniu ścieków.

Zagadnienia związane z oczyszczaniem ścieków są adresowane tylko do uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

Program spotkań jest dostosowany do każdej z grup wiekowych, a prowadzącymi są pracownicy MPWiK w m.st. Warszawie S.A. Podczas zajęć każdy uczeń otrzymuje specjalnie przygotowane we współpracy z metodykiem materiały edukacyjne.

Udział w Programie Edukacji Ekologicznej jest bezpłatny.

Program Edukacji Ekologicznej prowadzimy od ponad jedenastu lat i niezmiennie cieszy się on ogromnym zainteresowaniem nauczycieli i uczniów szkół z aglomeracji warszawskiej. W trakcie zajęć wyjaśniamy, jak uzdatniania jest woda i oczyszczane są ścieki w naszych zakładach. Podczas warsztatów edukacyjnych szczególną uwagę poświęcamy także roli codziennych nawyków w zakresie korzystania z wody, które mają istotne znaczenie dla ochrony środowiska. 

 

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a