Komunikat strony

17.06.2019

Powitaj lato z warszawską kranówką

W sobotę, 22 czerwca 2019 r., wspólnie będziemy się bawić podczas Wianków nad Wisłą. Podobnie jak w latach ubiegłych, podczas imprezy na podzamczu pragnienie będzie można ugasić zimną warszawską kranówką.

Wszystkich chętnych zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będziemy częstowali zimną wodą z dodatkiem cytryny i mięty. Ugasić pragnienie będzie można także pijąc wodę z naszego beczkowozu – zachęcamy do skorzystania z naszych biodegradowalnych kubeczków lub nalania wody do własnego czystego naczynia, np. bidonu. Ponadto przez cały czas trwania imprezy nasi animatorzy zadbają o dobre humory najmłodszych uczestników zabawy, dla których mamy quizy, puzzle oraz kolorowanki z Panem Kropelkiem i Klozeciakiem.

„Długi czerwcowy weekend” z warszawską kranówką

Pierwszy długi weekend wakacji to nie tylko Wianki nad Wisłą – w dniach 21-23 czerwca br. odbędą się zawody żeglarskie pn. „Puchar Dzielnicy Wisła w klasie Omega”, a Wodociągi Warszawskie ponownie są partnerem tego wydarzenia. Pamiętajmy, aby podczas spacerów i aktywności na zewnątrz, regularnie uzupełniać płyny. Nasze beczkowozy spotkacie nie tylko podczas Wianków nad Wisłą, ale także:

  • 21 czerwca
  • Multimedialny Park Fontann
  • 23 czerwca 2019
  • Piknik Średniowieczny na Grodzisku, Las Bródnowski Polana archeologiczna przy Grodzisku, beczkowóz, 12.00 – 18.00
  • Bieg z tatą, stadion lekkoatletyczny ul. Podskarbińska 14, beczkowóz, 9.00 – 16.00
  • Piknik historyczny czerwiec'76, Park Czechowicki, beczkowóz, 15.00 – 22.00
  • Międzynarodowy Memoriał Ireny Szydłowskiej, Klub Drukarz, Park Skaryszewski, beczkowóz

Dumny Partner Warszawy

Bardzo duże zaangażowanie Wodociągów Warszawskich w lokalne wydarzenia, szczególnie w te odbywające się nad Wisłą, widoczne jest od wielu lat. Nasze przedsiębiorstwo wspiera także wrześniowe Święto Wisły oraz inne aktywności odbywające się na Bulwarach Wiślanych. W ubiegłym roku podczas wydarzeń miejskich rozdaliśmy ponad 270 tys. kubeczków z wodą. W tym roku ta liczba będzie jeszcze większa – od początku roku do końca do połowy czerwca br. warszawiacy wypili ponad 100 tys. kubeczków napełnionych kranówką. Dziękujemy, że coraz chętniej wybieracie warszawską kranówkę.

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a