Komunikat strony

27.11.2018

Nowa magistrala wodociągowa na terenie Włoch

Wodociągi Warszawskie kończą inwestycję związaną z budową nowej magistrali w ul. Zdobniczej. Jej ostatnim etapem będzie włączenie do eksploatacji nowego odcinka magistrali, co nastąpi w nocy z 30 listopada br. (piątek) na 1 grudnia br. (sobota).

Prace będą polegały na włączeniu do istniejącego systemu dystrybucji nowo wybudowanej magistrali wodociągowej w ul. Zdobniczej o średnicy 300 mm. Działania te są prowadzone w celu poprawienia niezawodności pracy sieci wodociągowej w tej części miasta.

Ze względu na stopień skomplikowania robót, niezbędne jest wyłączenie istniejącej magistrali wodociągowej w rejonie ulicy Zdobniczej i Globusowej, co nastąpi w nocy 30 listopada br. (piątek) od godz. 21:00 do 1 grudnia br. (sobota) do godz. 5:00. W związku z planowanymi pracami może wystąpić obniżone ciśnienie wody w rejonie ulicy Chrościckiego na obszarze ulic Globusowej, Świerszcza, Szamoty, aleja 4 czerwca 1989 roku, Notecka.

Przepraszamy Państwa  za niedogodności związane z prowadzonymi pracami, których realizacja jest możliwa po wyłączeniu magistrali wodociągowej w ul. Zdobniczej, i zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby skrócić czas ich występowania.

Jednocześnie prosimy administratorów budynków o dostosowanie działań hydroforni do niższego niż zwykle ciśnienia dostarczanej wody.   

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a