Komunikat strony

20.05.2019

Mobilny punkt informacyjny MPWiK w Wawrze

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. wraz z Urzędem Dzielnicy Wawer zaprosiło mieszkańców na konsultacje dotyczące możliwości podłączenia posesji do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej MPWiK. Spotkanie z pracownikami MPWiK odbyło się w sobotę, 18 maja, w godz. 10:00 – 14:00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 128 przy ul. Kadetów 15 w Warszawie.

W mobilnym punkcie informacyjnym MPWiK można było porozmawiać o poszczególnych etapach budowy przyłącza wodociągowego i kanalizacyjnego oraz dowiedzieć się, jakie dokumenty należy złożyć. Pracownicy MPWiK pomagali również w wypełnieniu druków niezbędnych do procesu podłączania budynków do miejskiej sieci wod-kan.

Dla kogo są konsultacje?

Na konsultacje zaprosiliśmy wszystkich mieszkańców Wawra zainteresowanych podłączeniem swoich posesji do sieci MPWiK, a w szczególności z Osiedla Las.

W planach Spółka ma kolejne spotkania, a o ich terminach będziemy informowali za pośrednictwem strony internetowej www.mpwik.com.pl oraz profilu społecznościowego Wodociągów Warszawskich.

 

Pobierz

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a